Opinie użytkowników o smartfonie Xiaomi Mi Mix 2S

Smartfon Xiaomi Mi Mix 2S 64GB to jeden z popularniejszych telefonów chińskiego producenta. W polskiej dystrybucji bez problemu znajdziemy go w cenie poniżej dwóch tysięcy złotych. Postanowiliśmy prześledzić opinie na temat tego urządzenia, zamieszczane w internecie przez użytkowników. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem Mi Mix 2S, ten artykuł z pewnością okaże się dla ciebie pomocny.

Bateria, aparat i funkcjonalność największymi zaletami smartfona

Osoby korzystające ze smartfona od Xiaomi są zgodne: jego niewątpliwym atutem jest bateria. Może nie jest to absolutny lider na rynku mobilnym, ale 3400 mAh wystarcza spokojnie na 2-3 dni umiarkowanego użytkowania telefonu. Kolejną zaletą Mi Mix 2S jest jego aparat. Zdjęcia wychodzą ostre i mają naturalne barwy. Ostatnią z najczęściej wymienianych korzyści z wyboru telefonu od Xiaomi jest jego funkcjonalność. Mi MIx 2S, podobnie jak większość smartfonów chińskiego producenta, posiada nakładkę MIUI (tutaj w wersji 9.5). Użytkownicy podkreślają, że nakładka od Xiaomi bardzo estetycznie wygląda, daje bogate możliwości personalizowania telefonu, a przy tym nie obciąża zbytnio systemu. Skoro już przy samym systemie jesteśmy, Mi Mix 2S posiada Androida w wersji 8.0 Oreo, a więc całkiem przyzwoita wersja.

Podzespoły i szybkość działania – jest dobrze

Xiaomi Mi Mix 2S ma przynajmniej 64 gigabajty pamięci wewnętrznej, 6 lub 8 GB pamięci ram (zależnie od wybranej wersji) oraz ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 845 o taktowaniu 2,80 GHz. Za grafikę odpowiada układ Adreno 630. Nie ma się do czego przyczepić – to parametry z wyższej półki, zapewniające komfortowe użytkowanie.

Czy ten smartfon ma jakiekolwiek wady?

Świetne podzespoły, przyzwoita cena, dobry aparat, wytrzymała bateria… czy jest cokolwiek, co nie działa w Mi Mix 2S? Niemal wszystkie opinie o telefonie są pozytywne, jedyne wady, które dostrzegają jego posiadacze to drobne błędy zdarzające się w menu oraz mocno przeciętna jakość dźwięku wydobywającego się z głośnika.